Heading

  
  • Heading

                  
  • Heading

Setiausaha-setiausaha SPR

Heading

Heading

MANTAN SETIAUSAHA-SETIAUSAHA SPR

image
YBhg. Datuk Haji Abdul Ghani Bin Salleh
(Tahun : 19.08.2013 - 09.05.2018)
image
Datuk Kamaruddin bin Mohamed Baria
 
image
Dato' Ngah bin Senik
(Tahun : 15.12.2008 - 15.10.2010)
image
Datuk Haji Kamaruzaman bin Mohd Nor
(Tahun : 29.11.2004 - 16.09.2008)
image
Datuk Wira Haji Wan Ahmad bin Wan Omar
(Tahun : 20.05.1998- 28.11.2004)
image
Dato' Nawawi Bin Kamaruddin
(16/02/1997-19/05/1998)
image
Dato' Mohammadiah Moner Zazuli
(Tahun : 01.12.1995 - 31.12.1996)
image
Tan Sri Dato' Seri Haji Ab. Rashid bin Ab. Rahman
(Tahun : 10.08.1977 - 11.10.1990)
image
En. Mohd Zam Bin Abd. Wahab (Pemangku)
(09/12/1974-30/09/1979)
image
Datuk Haji Hassan b. Ibrahim
(Tahun : 27.01.1972-08.12.1974)
image
Sir Frederick LEES
(Tahun : 1960- 15.07.1962)
image
En. Abdul Rahman Bin Abd. Jalal
(01/09/1971-26/01/1972)
image
En. Wan Ahmad Bin Wan Omar
(03/06/1969-31/08/1971)
image
Tan Sri Dato' Abdul Kadir Talib
(Tahun : 16.07.1962-02.06.1969)
image
En. G.W. Rothery
(1958-1960)
image
En. H. Cassidy
(1957-1958)