Jata
Banner
  SETIAUSAHA-SETIAUSAHA SPR
 

SETIAUSAHA SPR
Datuk Hj Abdul Ghani Bin Salleh
( Tahun : 19.08.2013 - Sekarang )


MANTAN SETIAUSAHA-SETIAUSAHA SPR

 

Datuk Kamaruddin bin Mohamed Baria 

 

 

 

Dato' Ngah bin Senik 
(Tahun : 15.12.2008 - 15.10.2010)

 

Datuk Hj. Kamaruzaman bin Mohd Nor
(Tahun : 29.11.2004 - 16.09.2008)

     
 

Datuk Wira Hj.Wan Ahmad bin Wan Omar
(Tahun : 20.05.1998- 28.11.2004)

 

Dato' Mohammadiah Moner Zazuli
(Tahun : 01.12.1995 - 31.12.1996)

     
 

Tan Sri Dato' Seri Hj. Ab. Rashid bin Ab. Rahman
(Tahun : 10.08.1977 - 11.10.1990)

 

Datuk Haji Hassan b. Ibrahim
(Tahun : 27.01.1972-08.12.1974)

     
 

Sir Frederick LEES
(Tahun : 1960- 15.07.1962)

 
Tan Sri Dato' Abdul Kadir Talib
(Tahun : 16.07.1962-02.06.1969)

MANTAN SETIAUSAHA-SETIAUSAHA SPR YANG GAMBARNYA TIDAK DIPEROLEHI

NAMA

 

TEMPOH BERKHIDMAT

Dato' Nawawi Bin Kamaruddin  
16/02/1997-19/05/1998
En. Mohd Zam Bin Abd. Wahab (Pemangku)  
09/12/1974-30/09/1979
En. Abdul Rahman Bin Abd. Jalal  
01/09/1971-26/01/1972
En. Wan Ahmad Bin Wan Omar  
03/06/1969-31/08/1971
En. G.W. Rothery  
1958-1960
En. H. Cassidy  
1957-1958